KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14513042
nr 1451 3042
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Oljemålning, Korallrev. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 58x72 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 28 februari 2022
kl 19:23:56
700 kr
900 kr